امروز 28 خرداد 1397 - ساعت 13:11

اخبار بانک

نسبت تسهیلات به سپرده بانک ملی به 90 درصد رسید

مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد: این بانک نسبت‌های مالی و اعتباری مورد تاکید بانک مرکزی را به خوبی رعایت کرده است.

به گزارش همبستگی، دکتر محمد رضا حسین‌زاده در گفت‌وگو با روابط عمومی بانک ملی ایران با اشاره به این که این بانک نسبت به بخشنامه‌ها و ابلاغ‌های بانک مرکزی به شدت حساس است، گفت: انضباط مالی، در راس امور بانک ملی ایران است و به همین دلیل همه تلاش همکاران من این است که نسبت‌های مالی را به درستی رعایت کنند. رییس هیات مدیره بانک ملی ایران در پاسخ به این سوال که هم اکنون نسبت تسهیلات به سپرده در این بانک چقدر است، اظهار کرد: هم اکنون این نسبت در بانک ملی ایران 90 درصد است که عددی استاندارد و مورد تایید بانک مرکزی است. پیش از این بانک مرکزی درباره افزایش نسبت تسهیلات به سپرده‌ها در نظام بانکی به بیش از 100 درصد هشدار داده بود.

 

بانک سپه استخدام می‌کند

بانک سپه در نظر دارد نسبت به تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مشاغل بانکدار و متصدی امور انتظامی از طریق آزمون استخدامی مشترک فراگیر و مصاحبه استخدامی اقدام کند. به گزارش همبستگی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، ثبت نام در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از تاریخ 29 خرداد تا پنجم تیر ماه سال‌جاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www. sanjesh.org برای متقاضیان استخدام امکان‌پذیر خواهد بود.

بنابراین گزارش، شرایط و اطلاعات لازم برای شرکت در این آزمون استخدامی مشترک فراگیر در دفترچه راهنمای مربوط همزمان با ثبت نام در سایت مذکور قرارخواهد گرفت. ثبت نام از داوطلبان استخدام منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت مذکور انجام پذیرخواهد بود.