امروز 6 اردیبهشت 1397 - ساعت 07:49

اخبار کوتاه:

میهمانی شام ۱۵۰ میلیون تومانی لیونل مسی

لیونل مسی چند تن از دوستانش را به میهمانی شامی دعوت کرد که هزینه‌اش حدود ۱۵۰ میلیون تومان شد.

به گزارش فارس، ابرستاره آرژانتینی بارسلونا این روزها سرگرم تفریح و خوشگذرانی است.

وی که تعطیلات تابستانی‌اش را در ایبزا هم اکنون سپری می‌کند، چندتن از دوستانش از جمله لوئیس سوارس و آندرس اینیستا را به میهمانی در یکی از کلوپ‌ها، دعوت کرد که هزینه این میهمانی بالغ بر 37330 یورو شد.

این مبلغ هرچند برای بسیاری در سراسر جهان رقم کلان و غیرقابل پرداختی است اما برای ستاره 29 ساله بارسا، هزینه گزافی نیست. زیرا وی در سال حدود 24 میلیون یورو دستمزد دریافت می‌کند.

 

آخرین وضعیت نوراللهی برای حضور در پرسپولیس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس برای بازگشت به این تیم نیاز به نامه عدم نیاز از یگان خدمتی‌اش دارد.

به گزارش تسنیم، احمد نوراللهی که از 18 دی ماه 1395 سرباز شناخته شده است تا هجدهم خرداد 96 با احتساب 11 ماه کسری تعیین شده خدمت سربازی خود را پشت سر گذاشته است و پنج ماه از خدمت او باقی مانده است. این بازیکن برای اینکه بتواند به پرسپولیس برگردد نیاز به گرفتن نامه عدم نیاز از یگان خدمتی‌اش دارد.

یگان خدمتی نوراللهی سپاه عاشورای تبریز است و او هنوز موفق نشده نامه عدم نیازش را دریافت کند و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد او نمی‌تواند به پرسپولیس بپیوندد.

هافبک پیشین پرسپولیس برای بازگشت به این تیم نیاز به مساعدت باشگاه تراکتورسازی دارد و باید دید این باشگاه راه بازگشت هر چه سریع‌تر این بازیکن به جمع شاگردان برانکو را هموار خواهد کرد یا نه.

نوراللهی یک سال و نیم دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد.

 

یواخیم لو:

استرالیا از نظر فیزیکی

بسیار قوی است

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان استرالیا را تیمی فیزیکی و پیشرفته معرفی کرد.

به گزارش فارس، یواخیم لو در مصاحبه با کانال دوم تلویزیون آلمان از استرالیا، قهرمان قاره آسیا و حریف فردای خود در جام کنفدراسیون‌ها تعریف کرد.

یوگی گفت:فوتبال استرالیا تا حدی به راگبی‌اش شبیه است. یعنی از نظر فیزیکی خیلی قوی هستند. ضمن آنکه سبک بازی خود را تغییر داده‌اند و فقط توپ‌های بلند را ارسال نمی‌کنند. او ادامه داد:استرالیا اکنون یک تیم شده که خیلی خوب کارگروهی انجام می‌دهد و بازیکنان سریعی که در کناره‌ها دارد، حمله می‌کند. تیم تحت امر او فردا در سوتچی با کانگورها دیدار می‌کند. مربی آلمان‌ها افزود:استرالیا از نظر تاکتیکی پیشرفت کرده است. روحیه برد غیرقابل تصوری دارند. دست از تلاش برنداشته و کاری را بیهوده انجام نمی‌دهند. بازی با این تیم سختی‌های دارد.

 

هافبک تراکتور منتظر پاسخ استعلام فیفاست

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در فصل گذشته گفت: منتظر پاسخ استعلام فیفا هستم تا وضعیتم برای فصل بعد مشخص شود.

سینا عشوری، در خصوص وضعیتش برای فصل آینده گفت: باشگاه مدتی پیش با ارسال نامه‌ای به فیفا، خواهان مشخص شدن وضعیت من شد و فیفا هم حالا قرار است تا فردا جواب این استعلام را بدهد تا وضعیتم روشن شود.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو خاطر نشان کرد: من دوست دارم در تراکتورسازی بمانم و امیدوارم که این اتفاق رخ دهد. بارها از علاقه‌ام برای ماندن در تراکتورسازی حرف زده‌ام و امیدوارم این اتفاق رخ دهد تا فصل بعد هم پیراهن تراکتورسازی را بر تن کنم.