امروز 6 اردیبهشت 1397 - ساعت 07:47

منهای فوتبال:

کولاکوویچ:

لهستان از همه‌نظر بهتر از ایران بود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: لهستان اجازه نداد بازیکنان ایران بازی خوب خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایسنا، ایگور کولاکوویچ پس از شکست سه بر صفر تیم ایران برابر لهستان اظهار کرد: در ابتدا، این پیروزی را به همه لهستانی‌ها تبریک می‌گویم. امروز آن‌ها از هر نظر بهتر از تیم ایران بودند. وی ادامه داد: بهتر است بگویم لهستان به بازیکنان تیم ایران فرصت نداد تا بازی خودشان را انجام دهند. در ست سوم همه چیز در امتیاز ۱۵ مساوی بود اما پس از آن با سرویس‌های کوتاه حریف در منطقه دو دچار مشکل شدیم و به یک‌باره لهستان ۲۰ بر ۱۶ پیش افتاد و در نهایت هم پیروز شد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به نظرم پیروزی لهستان کاملا مشهود بود و دوباره به آن‌ها تبریک می‌گویم.

 

انتخابی تیم ملی جت اسکی و پاراگلایدر برگزار می‌شود

مسابقات انتخابی جت اسکی و پاراگلایدر تیم ملی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، دومین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی جت اسکی طی روزهای 5 و 6 تیر در به میزبانی استان هرمزگان و در منطقه کوهستگ بندرعباس برگزار خواهد شد.

همچنین دومین گردهمایی روسای کمیته جت اسکی و جت بُت استان‌ها به میزبانی استان هرمزگان روز 5 تیرماه مصادف با عید سعید فطر در همین مکان برگزار خواهد شد. در این نشست که با حضور داود سلیانچی رییس انجمن جت اسکی کشور و دیگر مسئولان انجمن برگزار می‌شود، در باره برنامه‌های کمیته جت اسکی و جت بُت استان‌ها در سال 96 و 97، ساماندهی باشگاهها و برنامه ریزی مسابقات لیگ بحث و تبادل نظر خواهد شد.

 

جایگاه نهم تیم دختران سابریست در قهرمانی آسیا

تیم‌ ‌ملی شمشیربازی بانوان ایران در اسلحه سابر عنوان نهم رقابت‌های قهرمانی آسیا را کسب کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا، مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا هنگ کنگ از ۲۵ خردادماه سال جاری آغاز و تا ۳۰ خردادماه ادامه‌ دارد.

با پایان رقابت‌های بخش انفرادی، دیروز (یک‌شنبه) تیم شمشیربازی بانوان در اسلحه سابر با ترکیب کیانا باقرزاده، پریما برزگر، فائزه رفیعی و نجمه سازنچیان پس از آن که در مرحله یک هشتم مقابل تیم تایلند شکست خورد؛ برای کسب عنوان نهم رقابت‌ها هند و سنگاپور را شکست داد و در جایگاه نهم قهرمانی آسیا هنگ کنگ قرار گرفت.

 

وزنه برداران جوان در جایگاه هفتم و نهم جهان

ملی پوشان دسته 69 کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان در پایان حرکت یکضرب در جایگاه‌های هفتم و نهم قرار گرفتند. به گزارش فدراسیون وزنه برداری، در ادامه مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان و در سومین روز از مسابقات حسین سلطانی و مصطفی زارعی ملی‌پوشان کشورمان در پیکارهای دسته 69 کیلوگرم گروه A به مصاف حریفان خود رفتند و 10 وزنه‌بردار رقابت خود را از ساعت 13 به وقت تهران آغاز کردند و در پایان حرکت یکضرب سلطانی در جایگاه هفتم ایستاد و زارعی نهم شد. حسین سلطانی در حرکت یکضرب ابتدا وزنه 133 کیلوگرم را بالای سر برد، اما در مرتبه دوم و سوم موفق به مهار وزنه 138 و 139 کیلویی نشد تا در نهایت در جایگاه هفتم قرار گیرد.