امروز 26 تیر 1397 - ساعت 14:06
آتنه فقیه نصیری

تجربه کار‌کردن با فتحی دلنشین است

آتنه فقیه نصیری در فروردین 1395 اعلام کرد که به بیماری ام اس مبتلا شده و حال مدت دو سال است که درگیر این بیماری است و مدتی از بازیگری فاصله گرفته بود.

وی که این روزها در دو مجموعه «شهرزاد 2» و « لیسانسه‌ها» نقش آفرینی می‌کند درباره فعالیت‌های اخیرش گفت: در حال مداوای بیماریم هستم البته بیماری من پیشرفته نیست و می‌توانم راه بروم و کارهای روزانه را انجام بدهم. این روزها هم درگیر ضبط سریال«شهرزاد 2» حسن فتحی  و «لیسانسه‌ها»ی سروش صحت هستم.

وی که مدتی به خاطر بیماری کم‌ کار شده است، دلیل حضورش در سریال «شهرزاد» را جذابیت آن دانست و افزود: عاملی که موجب شد تا حضور در سریال «شهرزاد» را با توجه به عدم تکمیل فیلمنامه آن بپذیرم جذابیت فصل اول و تجربه دو کار با حسن فتحی بود. چرا که به‌طور کامل از سرنوشت نقشم اطلاعی نداشتم و تنها یکسری کلیات درباره آن به من  گفته بودند و خلاصه نقش را می‌دانستم، اما تجربه دو همکاری قبلی‌ام با حسن فتحی بسیار خوب و دل‌نشین بود و با اعتماد و اطمینانی که به خود آقای فتحی داشتم پذیرفتم در این سریال حضور داشته باشم.

فقیه نصیری در ادامه بابیان این‌که این روزها هیچ‌یک از آثار تلویزیونی فیلمنامه کاملی ندارند، اظهار کرد: سریال «لیسانسه‌ها» نیز کامل نوشته‌ نشده و بر پایه اعتماد به کارگردان آن پیش رفتم.

ضمن این‌ که باید دید کارگردان از بازیگر چه چیزی می‌خواهد و او به بهترین شکل ممکن آن را اجرا کند. وقتی‌ انرژی بازیگر کامل باشد قطعاً نقش خوب از آب درمی‌آید و در خروجی هم کار خوبی ارائه خواهد شد.

بازیگر«مدار صفر درجه » همچنین درباره تجربه کار با فتحی گفت: همیشه از کار کردن با آقای فتحی بسیار آموخته ام و «شهرزاد» تجربه دوباره‌ای در این آموختن را برای من رقم زد.

وی در ادامه به همکاری با رضا کیانیان به‌عنوان بازیگر مقابل خود اشاره‌  کرد و افزود: یکی از نکات قابل‌توجه در این سریال بازی در مقابل رضا کیانیان بود. من پیش‌ازاین با او کار نکرده بودم، اما کیانیان پارتنر بسیار خوب، باهوش و باسوادی است و در تجربه و دانش او شکی نیست. از این همکاری بسیار لذت بردم.

فقیه نصیری در خاتمه درباره حضور در فصل سوم سریال «شهرزاد» نیز گفت: هنوز فصل سوم سریال مشخص نیست و از آن اطلاعی ندارم.