امروز 27 آبان 1397 - ساعت 03:48
حسین محب اهری در پاسخ به شایعات مطرح کرد:

پول درمانم پرداخت شد

حسین محب اهری در پاسخ به شایعات مطرح کرد: پول درمانم پرداخت شد

حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون که مدتهاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه های درمان قدردانی کرد.

این بازیگر پیشکسوت کشورمان با اشاره بر انتشار اخباری مبنی بر عدم حمایت مالی و اجبار به دریافت نزول برای درمان خود ضمن تکذیب خبر عدم حمایت مسوولان تاکید کرد: پس از آنکه برای پرداخت هزینه درمان در بیمارستان به مشکل خوردم مصاحبه ای انجام دادم که امروز منتشرشده است. درحالیکه پس از انجام این مصاحبه و قبل از انتشار آن در رسانه ها صندوق اعتباری هنر با حمایت کامل هزینه درمان بنده را پرداخت کرد.

وی از تجربه ناخوشایند خود در زمانی میگوید که در بیمارستان به او تاکید شده که آمپول درمانش 14 میلیون تومان قیمت دارد و پولی برای پرداخت نداشته و ناچار به نزول شده بود. اما حمایت صندوق اعتباری هنر برای دریافت آمپولهای مورد نیاز توانست مشکل را برطرف کند.

به اذعان حسین محب اهری، در هفته گذشته 3 آمپول به طور همزمان با هزینه 42 میلیون تومان به وی تزریق شده و چهارشنبه هفته آینده نیز می بایست سه آمپول دیگر نیز به همین مبلغ به وی تزریق گردد که صندوق اعتباری هنر قول مساعدت جهت همراهی و پرداخت این هزینه را اعلام کرده است.

وی درنهایت از حمایت صندوق اعتباری هنر در آن شرایط سخت تشکر کرد و تاکید کرد: من در شرایط بسیار بدی قرار گرفته بودم که این حمایت برایم خیلی ارزش داشت. در طول سال گذشته نیز چندین بار از طریق این صندوق کمک های مالی برای درمان انجام شده بود.