امروز 26 مهر 1397 - ساعت 18:06

اخبار کوتاه

بیک‌زاده:

به نفت ظلم شد چون

حامی نداشت

مدافع - هافبک تیم فوتبال نفت تهران اعتقاد دارد که حذف از لیگ قهرمانان آسیا، ظلم در حق این تیم بوده است.

هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد حذف نفت از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شنیدن این خبر واقعاً برای ما ناراحت‌کننده و تلخ بود. نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی گرفتند، مگر فقط باشگاه نفت بدهی دارد که چنین کاری را در قبال تیم ما انجام دادند؟! در این زمینه به تیم نفت و بازیکنان ظلم شد، چون ما حامی نداشتیم.

وی در ادامه افزود: بازیکنان نفت سال گذشته با زحمت زیاد این تیم را آسیایی کردند و همه می دانند پارسال چه مشکلاتی در این تیم وجود داشت. حق این بازیکنان حضور در آسیا بود، اما این حق را از آنها گرفتند. مهم‌ترین انگیزه بازیکنان نفت حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود و نباید چنین کاری را با ما انجام می‌دادند.

مدافع - هافبک تیم فوتبال نفت تهران همچنین درباره اوضاع بحرانی نفت که امکان دارد تا شروع لیگ قهرمانان هم ادامه داشته باشد، گفت: واقعاً آقایان از کجا فهمیدند مشکلات نفت حل نمی‌شود؟ به‌هرحال باشگاه نفت می‌توانست تا زمان آغاز لیگ قهرمانان سروسامان بگیرد، ولی متأسفانه برای کنار گذاشتن این تیم عجله به خرج دادند.

 

بادامکی:

محکوم به شکست

استقلال هستیم

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد تاکید کرد که تیمش باید در بازی خانگی مقابل استقلال تهران به پیروزی برسد.

حسین بادامکی درباره شرایط فعلی سیاه‌جامگان اظهار داشت: ما تمرینات را طبق برنامه‌های کادر فنی جلو می‌بریم. تعطیلات لیگ برتر باعث شد تا آقای مرزبان بتواند بیشتر تفکرات خود را در تیم جا بیندازد و من امیدوارم تا بازی مقابل استقلال به شرایط خوبی برسیم و نمایش قابل قبولی در این بازی داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا سیاه‌جامگان در هفته‌های گذشته نتایج ضعیفی گرفته است؟»، گفت: به‌هرحال ما خوب کار نکردیم و صحبت کردن در مورد گذشته چیزی را تغییر نمی‌دهد. وقتی نتیجه نگرفتیم یعنی ضعف داشتیم، ولی مهم این است که بتوانیم این ضعف‌ها را برطرف کنیم و در دیدارهای آینده ناکامی‌ها را جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد در مورد تقابل تیمش با استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر خاطر نشان کرد: شرایط استقلال بعد از آمدن شفر بهتر شده است و ما بازی آسانی نداریم. البته در بازی‌های گذشته به اندازه کافی امتیاز از دست داده‌ایم و حالا محکوم به شکست استقلال هستیم. ما در خانه بازی می‌کنیم و امیدوارم هواداران حمایت کنند تا بتوانیم استقلال را شکست بدهیم.

 

گزینه‌های جایگزین بیل

در مادرید

باشگاه رئال مادرید فهرستی از بازیکنان را به عنوان جایگزین گرت بیل در نظر گرفته است.

باشگاه رئال مادرید تصمیم قطعی خود را برای فروش گرت بیل گرفته و قصد دارد حتی با قیمت نمادین و بسیار پایین هر چه زودتر این بازیکن را به فروش برساند. مدیرعامل رئال مادرید در این خصوص گفته که هزینه درمان بیل بیش از سود حاصل از فروش او خواهد بود پس بهتر است در اولین فرصت با او خداحافظی کنیم.

بازیکنانی که ممکن است جای بیل را در رئال مادرید بگیرند عبارتند از نیمار، دله عالی، ادن ازارد، کین، امباپه، لواندفسکی

و نبیل فقیر.