امروز 30 دی 1397 - ساعت 19:25

«پاتوق فیلم کوتاه» 31 اردیبهشت‌ ماه‌ کلید می‌خورد

«پاتوق فیلم کوتاه» 31 اردیبهشت‌ ماه‌ کلید می‌خورد

 

به گزارش همبستگی به نقل از از روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دوره جدید پاتوق فیلم کوتاه «سینما آینده» دوشنبه 31 اردیبهشت در سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز می‌شود.

ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه – سینما آینده ، از روز دوشنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال جاری، اکران فیلم‌های کوتاه را به صورت هفتگی آغاز می‌کند.

در این برنامه که توسط انجمن سینمای جوانان و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و انجمن فیلم کوتاه ایران برگزار می‌شود، طی۱۳ هفته فیلم‌های کوتاه برگزیده ایران و جهان همراه با برگزاری جلسات نقد و بررسی و با حضور اساتید و فیلمسازان فیلم کوتاه، به نمایش درخواهند آمد.

در اولین جلسه این پاتوق فیلم‌های: مسکوت ساخته محمد ثریا، مارلون به کارگردانی درناز حاجیها، ناگهان ساخته حمید نجفی‌‌راد، کل به جزء به کارگردانی وحید حسینی‌نامی و انیمیشن خبری ساخته دوناتو سانسونه از کشور فرانسه نمایش داده می‌شود.

فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه، محفلی برای هنرمندان و دوست‌داران این عرصه هنری، دوشنبه‌های هر هفته ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار خواهد شد.